Velkoplošný tisk

Bannery - reklamní plachty, síťoviny – mesh

Reklamní plachty jsou svými rozměry velmi účinným způsobem reklamy. Vyrobíme vám plachtu naprosto libovolných rozměrů z kvalitního materiálu pro exteriér i interiér. Nejběžnějšími matriály jsou 550 g nebo 400 g PVC litý banner.

Všechny dodávané plachty mají po obvodu zesílené okraje proti vytržení oček pro zavěšení.

PVC samolepy

PVC samolepy jsou jedním z nejčastějších využití velkoformátového tisku. Existuje mnoho různých folií, které se touto technologií zpracovávají. Nejběžnějšími a zároveň nejlevnějšími jsou monomerické folie, které jsou pevné a odolné. Tyto folie aplikujeme především na rovné plochy, jakými jsou PVC desky nebo výlohy obchodů. Častým sortimentem jsou i folie polymerické a lité, které lze aplikovat i na vozy a jiné oblé plochy. Materiál určují i použité lepidlo a povrch. Samolepy zpracováváme v libovolných rozměrech i tvarech. Pokud uvažujete o zadání samolepy do výroby a potřebujete poradit s výběrem materiálu, poptejte ji zde, v případě nejasností vás budeme kontaktovat.

Všechny folie lze laminovat pro zvýšení mechanické a UV odolnosti.

Okenní folie - One way vision (certifikované i necertifikované)

Speciálním typem samolepící folie jsou fólie děrované s černým lepidlem. Slouží především k polepům oken dopravních prostředků. Jejich jedinečnou vlastností je to, že z vozu vidíte ven ale z venku je vidět grafika a není vidět dovnitř. Na prostředcích hromadné dopravy lze používat pouze folie s certifikátem pro použití na dopravních prostředcích. Jejich cena je díky tomu vyšší. V ostatních aplikacích, jakými jsou například polepy oken provozoven a výloh lze použít folie bez certifikátu.

Tyto folie lze laminovat ultračirou laminační folií pro zvýšení mechanické a UV odolnosti.

Plakáty, Billboardy, City light a fotografie

Papírové plakáty standardních (A2, A1, A0) i nestandardních formátů. Podle zvoleného materiálu, rozlišení a rychlosti tisku lze určit, zda budou plakáty použity uvnitř nebo venku. Papír s modrou zadní stranou je běžný materiál pro výrobu billboardů, nepromokavý papír je ideální pro venkovní aplikaci plakátů naproti tomu vysocelesklý papír vyšší gramáže spolu s vysokým rozlišením je vhodná kombinace pro výrobu velkoformátových fotografií pro výzdobu interiéru.