Mnoho způsobů předání fotografie – mnoho prostoru pro vaši prezentaci

Předání fotografií v papírovém nebo igelitovém sáčku:

Fotografie předávané tímto základním způsobem tiskneme obvykle s grafickým rámečkem, který nese reklamní sdělení (logo, vzkaz), je v tématu akce a je přímo součástí fotografie, tedy do formátu. Dalším nosičem sdělení může být samotný sáček, který chrání fotografii před poškozením (řešíme samolepkou na jedné či obou stranách sáčku).

Permanentní zalepení fotografie do originální pasparty:

Fotografie předávané tímto způsobem jsou obvykle tištěny bez grafického rámečku. Nosičem vašeho sdělení je v tomto případě samotná pasparta, která je v tématu akce a je samolepící. Lze využít i zadní stranu. Pasparta fotografii nastavuje, tedy nad formát! Účastníkovi se tak do ruky dostává větší fotografie! Modifikací může být papírový samolepící stojánek na stůl typu „A“.

Všechny typy rámečků, stojánků i paspart připravujeme na výšku i šířku!

Předání fotografií v originální papírové obálce:

Další možností jak obdarovat přítomné je, předat jim fotografii v originální obálce v tématu akce s reklamním sdělením, ve které si fotografii odnesou domů a spolu s obálkou také uschovají. Obálka je řešena stejně jako obálky pro předávání zakázek ve velkých profesionálních minilabech.

Ještě více možností:

Uvedené běžné způsoby předávání fotografií lze navzájem různě kombinovat nebo dokonce vymyslet i zcela originální způsob.